Algemeen e-mail
algemeen@healingpeople.nl

Direct contact met behandelaar
[voornaam behandelaar]@healingpeople.nl
(scroll naar beneden voor een complete lijst)

Telefoon
Jordaan - 06 38 35 81 85
Noord - 06 48 20 37 50

N.B.: Omdat wij meestal in behandeling zijn, nemen wij niet altijd op. We raden daarom aan eerst onze FAQ te raadplegen en voor niet-dringende zaken een e-mail te sturen.

    Bericht

    Locatie Jordaan

    adres

    Egelantiersstraat 1bg
    1015 PV Amsterdam

    telefoon

    06 38 35 81 85

    Locatie Noord

    adres

    Meeuwenlaan 327H
    1022 AL Amsterdam

    telefoon

    06 48 20 37 50

    Wil je direct contact met ons?

    Christine christine@healingpeople.nl 06 36 14 31 32
    Eefke eefke@healingpeople.nl 06 45 21 36 22
    Hanna hanna@healingpeople.nl 06 24 25 71 56
    Jamilla jamilla@healingpeople.nl 06 43 55 73 10
    Mairon mairon@healingpeople.nl 06 46 28 06 45
    Marlies marlies@healingpeople.nl 06 15 18 24 61
    Regina regina@healingpeople.nl 06 13 10 26 45
    Remco remco@healingpeople.nl 06 47 11 69 15
    Shaun shaun@healingpeople.nl 06 18 64 72 72
    Sjarlot sjarlot@healingpeople.nl 06 40 76 81 06
    Stephanie stephanie@healingpeople.nl 06 16 58 65 53
    Welmoed welmoed@healingpeople.nl 06 50 51 24 61
    Yvette yvette@healingpeople.nl 06 41 92 39 21